Zamen­hof

Praktijkonderwijs & vmbo

De locatie Zamenhof vind je aan de rand van het Zamenhofpark. In dit mooie gebouw zitten onze opleidingen praktijkonderwijs en vmbo. 

Het praktijkonderwijs is een vorm van voortgezet onderwijs en duurt zes jaar. Je krijgt veel praktijkvakken en daarbij goede begeleiding. Het vmbo duurt vier jaar en bereidt je voor op een mbo-opleiding.

Belangrijke info

Ontdek Zamenhof!

Online Zamenhof ontdekken? Bekijk snel onze video's
Ons team vertelt graag over Zamenhof. Daarom hebben wij meerdere voorlichtingsvideo's gemaakt met informatie over onze school voor de ouders en leerlingen in groep 8. Check snel onze 'Ontdek'-pagina!

Voor vragen over het vmbo mailt u naar dhr. Maurits, teamleider: n.maurits@cvo-nf.nl
Voor vragen over het praktijkonderwijs mailt u naar mevr. Krol, teamleider: d.krol@cvo-nf.nl

Open hier onze voorlichtingsvideo's

Talentstromen

Bij CSG Comenius kun je doen waar je goed in bent. Naast ons brede opleidingenaanbod bieden we op het vmbo Talentstromen aan. 

Lees meer

Vmbo basis, -kader, -gemengde leerweg

Lees meer...

Praktijkonderwijs

Lees meer...

We hebben een App!

Zit je in groep 8 en wil je graag ervaren hoe het is om les te krijgen op Comenius? Met onze app kun je Zamenhof vanaf de bank bezoeken!

1. Download in de AppStore of in de GooglePlayStore de 'Open dag App'
2. Open de app, druk op 'Ga verder' en vervolgens op 'QR-Code'. 
3. Typ in het witte vlak "Comenius" of "Leeuwarden" en selecteer dan Zamenhof.

Schoolpocket

Begin jij na de zomer in groep 8 bij ons op school? In de schoolpocket heb je allemaal handige informatie voor jou en je ouders!

Open hier

Brochure VMBO

Wil je meer weten over het VMBO op Zamenhof?

Open Hier

Brochure ProV-klas

Wil je meer weten over onze ProV-klas? Open dan de flyer hier.

Open hier

Brochure Praktijkonderwijs

Wil je meer weten over het Praktijkonderwijs op Zamenhof? Open dan hier de brochure.

Open hier

Check onze Insta!

Volg jij ons al op instagram?
Hier plaatsen wij de leukste berichten en de tofste video's!

Snel naar onze Insta!

Neem een kijkje in de school

 

Adres

Robert Kochstraat 6
8921 VX Leeuwarden
T (058) 234 76 70

Route plannen?

Leiding

Dhr. R. Boorsma MEL
directeur Zamenhof
E r.boorsma@csg-comenius.nl

Dhr. N. Maurits
teamleider vmbo
n.maurits@csg-comenius.nl

Mevr. J. Kromhout
teamleider vmbo 
E j.kromhout@csg-comenius.nl

Mevr. D.M. Krol
teamleider praktijkonderwijs
E d.krol@csg-comenius.nl

 

Coördinatoren

Dhr. D.J. Kingma vmbo klas 1/2 kader/gemengd
E d.kingma@csg-comenius.nl

Dhr. S.Koster vmbo klas 1/2 basis/kader
E s.koster@csg-comenius.nl

Dhr. P. Geertsma vmbo klas 3/4 kader/gemengd
p.geertsma@csg-comenius.nl 

Mevr. S. Terpstra vmbo klas 3/4 basis
s.terpstra@csg-comenius.nl

Mevr. M. Oosterbos Praktijkonderwijs
E m.oosterbos@csg-comenius.nl

Absentie

Ziekmelden kan van maandag t/m vrijdag, het liefst zo vroeg mogelijk op het volgende telefoonnummer:

T (058) 234 76 70