Op locatie Zamenhof werden de leraren door een groepje vierde klassers uit de klas gehaald, geschminkt en vermomd als monsters de school ingestuurd, om vervolgens iedereen aan het schrikken te maken. Dit was een ludieke en geslaagde stunt, waaraan docenten en leerlingen veel plezier beleefden. Daarna was er een barbecue achter de school, die mede door het mooie weer zeer sfeervol verliep.
Klik op het fotoalbum voor enkele foto's.
Op locatie Mariënburg had de stuntcommissie, evenals het jaar ervoor, gekozen voor activiteiten in de vorm van 'de leraar aan het werk'. De docenten moesten een soort hindernisbaan afleggen en voor de verschillende activiteiten konden punten worden behaald. Een van de grote atracties was de waterglijbaan (zie foto). Daarnaast draaide een dj muziek en werden er broodjes en drinken verkocht. Ook hier verliep het geheel in een goede, gemoedelijke sfeer.
We kunnen terugzien op een zeer geslaagde middag en wensen alle examenkandidaten veel succes met de examens die over enkele weken beginnen.
L. Riedstra
G. Spoelstra